Już jestem

Już jestem to usługa, dzięki której wiesz kiedy ktoś, do kogo nie można było się dodzwonić (bo np. miał wyłączony telefon, był poza zasięgiem sieci lub prowadził rozmowę z innym Użytkownikiem) jest już dostępny.

Dzwonisz do osoby, która ma wyłączony telefon, jest poza zasięgiem lub rozmawia z innym użytkownikiem. Jeśli osoba ta włączy się do sieci/ skończy rozmowę w przeciągu 8 godzin od Twojej próby połączenia, otrzymasz SMS z informacją o tym że osoba ta jest już osiągalna. Jako nadawca SMS-a będzie widniał numer osoby, do której próbowałeś się dodzwonić.

Posiadając aktywną usługę zawiadamiasz również innych o swojej dostępności. Dzięki temu, osoba dzwoniąca do Ciebie w czasie gdy masz wyłączony telefon, jesteś poza zasięgiem lub rozmawiasz z innym użytkownikiem otrzyma wiadomość SMS z informacją o twojej dostępności. Wiadomość SMS zostanie wysłana do osoby dzwoniącej jeśli włączysz się do sieci/ skończysz rozmawiać w ciągu 8 godz od próby połączenia.

 

Dzięki temu bez problemu nawiążesz ponownie połączenie. Aby usługa prawidłowo działała - obie strony (i dzwoniący i osoba, do której dzwonisz) muszą mieć aktywowaną usługę Już jestem.

Regulaminy i cenniki

Zarządzaj swoim 
kontem w aplikacji

Dzięki aplikacji Moja Heyah:

  • zarejestrujesz numer
  • doładujesz swoje konto
  • dokupisz usługi obniżające Twoje koszty
  • sprawdzisz stan swojego konta i pakietów
Więcej