heyah mix

Promocje heyah mix

 • Co otrzymuję w ramach oferty Przebieraj. Wybieraj. w MIXie?

  W ramach oferty otrzymujesz możliwość aktywacji jednej z czterech usług, dzięki której będziesz mógł tanio komunikować się z swoimi najbliższymi. Te usługi to:

  • Wybrany Numer - dzięki niej będziesz mógł za darmo i bez żadnych ograniczeń rozmawiać i SMSować z wybranym przez Ciebie numerem w heyah;
  • Taniej do heyah - to niewiarygodnie tanie połączenia do heyah i na telefony stacjonarne i SMSy do heyah - tylko 9 gr. za minutę połączenia i tylko 3 gr. za SMS!
  • Tanie Gadanie Do Wszystkich - dzięki niej będziesz mógł do wszystkich krajowych sieci komórkowych i na telefony stacjonarne dzwonić za niższą stawkę - tylko 30 gr za minutę połączenia;
  • 300 SMSów do Wszystkich - czyli 300 SMSów miesięcznie na dowolne numery krajowych sieci komórkowych.

   

 • Czy ponoszę jakieś dodatkowe koszty związane z aktywację wybranej usługi?

  Nie, aktywacja wybranej przez Ciebie usługi jest całkowicie darmowa. Pamiętaj, że jeśli korzystasz z jednej z usług Twoje miesięczne zobowiązanie będzie podniesione o 10 zł, czyli jeśli przykładowo jesteś w ofercie heyah mix z miesięcznym zobowiązaniem w wysokości 30 zł, to po aktywacji usługi będzie ono wynosić 40 zł. Wyłączenie usługi w ramach niniejszej oferty obniży Twoje miesięczne zobowiązanie o 10 zł.

 • Czy są jakieś ograniczenia związane z korzystaniem z usług?

  Jednocześnie możesz korzystać tylko z jednej usługi, jednak masz możliwość jej zmiany na dowolnie wybraną przez Ciebie inną usługę. 
  Usługi nie będą działać gdy będziesz przebywał poza granicami kraju, czyli korzystał z usługi roamingu.
  Po aktywacji wybranej przez Ciebie usługi będzie ona aktywna na Twoim koncie do końca trwania Twojej umowy, lub do momentu jej deaktywacji przez Ciebie, jednak usługa nie może być aktywna krócej niż przez 3 pełne miesiące kalendarzowe.
  Zlecenie zmiany wybranej przez Ciebie usługi na inną odbędzie się od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po dniu zlecenia zmiany - wyjątkiem jest zmiana Wybranego Numeru, która nastąpi do 72 godzin od momentu przyjęcia przez nas zlecenia jego zmiany.

 • Jak mogę aktywować wybraną przez siebie usługę?

  Aktywacji możesz dokonać na kilka sposobów:

  1. Jeśli nie jesteś jeszcze w ofercie heyah mix, a masz już heyah na Kartę - wystarczy że przeniesiesz swój numer do oferty heyah mix i i zgłosisz chęć aktywacji jednej z usług. Ponadto przenosząc numer do oferty heyah mix będziesz mógł wybrać jeden z nowoczesnych telefonów! Możesz tego dokonać już teraz dzwoniąc pod numer *2222, lub 801222111 (opłata za połączenie zgodne z Twoim cennikiem), na www.heyah.pl w naszym sklepie internetowym, lub w dowolnym punkcie sprzedaży heyah mix.
  2. Jeśli nie masz jeszcze numeru w heyah - wybierz telefon jaki Ciebie interesuje, podpisz umowę w heyah mix wybierając jedną z dostępnych usług. Możesz tego dokonać już teraz dzwoniąc pod numer *2222, lub 801222111 (opłata za połączenie zgodne z Twoim cennikiem), na www.heyah.pl w naszym sklepie internetowym, lub w dowolnym punkcie sprzedaży heyah mix.
  3. Jeśli jesteś już w heyah mix wybraną usługę aktywujesz:
   Wysyłając Kod Ekspresowy:
   - dla Usługi „Wybrany Numer”: *110*6*9-cio cyfrowy nr telefonu#
   - dla Usługi „Taniej do heyah”: *110*5#
   - dla Usługi „Tanie Gadanie Do Wszystkich”: *110*8#
   - dla Usługi „300 SMSów do Wszystkich”: *110*7#
   Poprzez internetowy serwis „Samoobsługa” dostępny na www.heyah.pl
   Przez IVR (automatyczny system obsługi Abonenta heyah mix), łącząc się z numerem *2222 z telefonu heyah
   Kontaktując się z Biurem Obsługi Abonenta heyah nr (+48) 888002222 lub z telefonu heyah *2222

   

 • Jak mogę zmienić wybraną usługę na inną?

  Jednocześnie możesz korzystać tylko z jednej usługi, jednak masz możliwość jej zmiany na dowolnie wybraną przez Ciebie inną usługę. Zmienić usługę możesz wysyłając Kod Ekspresowy przypisany do wybranej przez Ciebie usługi. Pamiętaj, że aktywacja wybranej usługi jest całkowicie darmowa, jednak zmiana wybranego przez Ciebie numeru w usłudze Wybrany Numer będzie się wiązała z pobraniem opłaty 5,04 zł.

 • Kiedy nastąpi aktywacja wybranej przeze mnie usługi?

  Wybrana przez Ciebie usługa zostanie włączona w ciągu 72 godzin. o jej aktywacji powiadomimy Ciebie bezpłatnym SMSem.