#ZGODY

W tym miejscu znajdziesz informacje o zgodach marketingowych. 

W tym miejscu znajdziesz informacje o zgodach marketingowych.

Aby otrzymać 5 zł extra na konto wystarczy, że wyrazisz zgodę na to, abyśmy mogli Ciebie informować o najnowszych ofertach i promocjach. W tym celu wyraź zgodę na komunikację marketingową. Możesz to zrobić wpisując kod ekspresowy *140*200*7# lub *150*160# i zatwierdź zieloną słuchawką. Bonus wpadnie na konto po dowolnym doładowaniu. Warto być na bieżąco!

Obecnie nasi Klienci mogą posiadać jedną z trzech wersji zgód, która różni się rodzajami i definicjami. Każda z wersji ma dedykowany, bezpłatny numer do zarządzania zgodami (włączanie, wyłączanie).

Nie wiesz, który zestaw zgód jest Twój? Wyślij bezpłatnego SMS-a o treści STATUS na numer 6790, a w odpowiedzi otrzymasz swój numer do zarządzania zgodami, następnie łatwo odnajdziesz komendy do swoich zgód po numerze do zarządzania w części „Wersje zgód”.

Wyrażając zgody na komunikację marketingową, dowiesz się o:

  • promocjach, usługach i bonusach od T-Mobile, dopasowanych do Twoich potrzeb, z których możesz skorzystać, niezależnie czy masz numer na abonament, czy na kartę, czy w systemie Mix.
  • zniżkach na połączenia, SMS-y i Internet
  • dedykowanych dla ciebie ofertach partnerskich

Dostaniesz od nas propozycje ciekawych ofert, promocji, reklam, usług poprzez SMSa, MMSa, e-mailem lub telefonicznie ale to Ty zawsze podejmujesz decyzje, czy chcesz z nich skorzystać.

 

Pamiętaj! Ważne!

  • Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w dowolnym momencie możesz odwołać zgodę, np. wysyłając bezpłatnego SMSa na dedykowany numer o treściach wskazanych w części „Wersje zgód”.
  • Kierując do Ciebie Marketing naszych ofert, promocji lub ofert albo reklam naszych Partnerów miej pewność, że żadne Twoje dane nie są przekazywane podmiotom trzecim. Twoje dane są u nas bezpieczne.
  • Zgody są ważne do momentu, gdy ich nie odwołasz
 

Jeśli masz numer na kartę lub Mix w przypadku wyrażenia wszystkich zgód możesz zyskać dodatkowe 5 zł doładowania do wykorzystania na dowolne usługi telekomunikacyjne. Aktywuj zgody niezbędne do otrzymania dodatkowego doładowania: wpisz kod *140*200*7#, a dostaniesz bonus za akceptację zgód.

Na podstawie daty zawarcia Twojej umowy, aneksu lub rejestracji prepaid, masz swój dedykowany zestaw zgód marketingowych, zobacz komendy dla włączenia, wyłączenia Twoich zgód oraz numery do zarządzania nimi. 

Zarządzaj swoim 
kontem w aplikacji

Dzięki aplikacji Moja Heyah:

  • zarejestrujesz numer
  • doładujesz swoje konto
  • dokupisz usługi obniżające Twoje koszty
  • sprawdzisz stan swojego konta i pakietów
Sprawdź