UsługiJuż jestem

Już jestem to usługa, dzięki której wiesz kiedy ktoś, do kogo nie można było się dodzwonić (bo np. miał wyłączony telefon, był poza zasięgiem sieci lub prowadził rozmowę z innym Użytkownikiem) jest już dostępny.


Dzwonisz do osoby, która ma wyłączony telefon, jest poza zasięgiem lub rozmawia z innym użytkownikiem. Jeśli osoba ta włączy się do sieci/ skończy rozmowę w przeciągu 8 godzin od Twojej próby połączenia, otrzymasz SMS z informacją o tym że osoba ta jest już osiągalna. Jako nadawca SMS-a będzie widniał numer osoby, do której próbowałeś się dodzwonić.

Posiadając aktywną usługę zawiadamiasz również innych o swojej dostępności. Dzięki temu, osoba dzwoniąca do Ciebie w czasie gdy masz wyłączony telefon, jesteś poza zasięgiem lub rozmawiasz z innym użytkownikiem otrzyma wiadomość SMS z informacją o twojej dostępności. Wiadomość SMS zostanie wysłana do osoby dzwoniącej jeśli włączysz się do sieci/ skończysz rozmawiać w ciągu 8 godz od próby połączenia.


Dzięki temu bez problemu nawiążesz ponownie połączenie. Aby usługa prawidłowo działała - obie strony (i dzwoniący i osoba, do której dzwonisz) muszą mieć aktywowaną usługę Już jestem.


Korzystanie z usługi jest całkowicie bezpłatne. Bezpłatne SMS-y nie obciążają ani osoby otrzymującej SMS-a ani osoby, o statusie której SMS powiadamia.

Gdy Użytkownik przebywa poza granicami Polski, funkcja automatycznego wysyłania wiadomości SMS z informacją do osób, które próbowały się z nim połączyć jest niedostępna. Użytkownik przebywający poza granicami Polski może korzystać z funkcji odbierania wiadomości SMS z informacjami, że osoby, do których dzwonił są już osiągalne, opłata za SMS-a przychodzącego jest zgodna z obowiązującym cennikiem roamingowym dla Abonentów i Użytkowników Heyah.


Usługa Już jestem jest aktywowana automatycznie wszystkim Abonentom Heyah oraz Użytkownikom Heyah na kartę i MIX.


  1. Osoby z aktywną Pocztą głosową powinny mieć uruchomioną funkcję Powiadomienie o próbie połączenia (opcja jest aktywowana automatycznie wraz z kartą SIM lub samodzielnie w menu Poczty głosowej). Jeśli Osoba korzystająca z Poczty głosowej wyłączyła opcję "Powiadomienie o próbie połączenia" może dokonać ponownej aktywacji samodzielnie poprzez menu Poczty Głosowej. W przypadku nie posiadania aktywnej opcji "Powiadomienie o próbie połączenia" Użytkownik może korzystać tylko z automatycznego otrzymywania SMS z informacją, że Osoba , do której dzwonił jest już dostępna.
  2. W przypadku Użytkowników Heyah na kartę i MIX, nie posiadających środków na koncie lub z przekroczoną datą ważności konta, z uwagi na niemożność wykonywania prób połączenia korzystanie z Usługi ograniczone będzie do automatycznego wysyłania wiadomości SMS z informacjami do osób, które próbowały się z nimi połączyć w czasie ich niedostępności.
  3. Wszyscy Użytkownicy Heyah, którzy chcą zrezygnować z korzystania z Usługi mogą to zrobić wykonując telefon do Biura Obsługi Abonenta (opłata za połączenie zgodna z posiadaną taryfą) lub w połączeniu (on-line) z Internetowym Biurem Obsługi Abonenta na www.heyah.pl (w zakładce "Moja Heyah").
Dokumenty  

 Regulamin Usługi telekomunikacyjnej "Już jestem" 


Nie możesz odczytać pliku - ściągnij bezpłatny program Adobe Reader.