PomocZasięg

W Heyah masz doskonały zasięgu T-Mobile. Sprawdź dostępność sieci, internetu mobilnego i HotSpotów w wybranej lokalizacji.
Czym jest technologia LTE?


 1. najnowsza generacja bezprzewodowej transmisji danych będąca następcą systemów trzeciej generacji (UMTS, HSPA, HSPA+).
 2. technologia radiowa, dzięki której bezprzewodowe łącze jest niemal tak szybkie i stabilne jak kablowe.
 3. system, który zwiększa możliwości telefonii komórkowej i burzy dotychczasowe bariery charakterystyczne dla mobilnych łączy, jak powolna transmisja danych, duże opóźnienia w przesyłaniu pakietów danych czy niestabilność połączenia.
 4. nowy standard Internetu dostarczany poprzez maszty telefonii komórkowej, zapewniający kilkakrotnie większą prędkość pobierania danych w porównaniu do technologii 3G. LTE łączy w sobie zalety Internetu mobilnego oraz jakość stacjonarnego Internetu szerokopasmowego.

 5. Aby korzystać z technologii LTE 4G potrzebujesz:


  icons

  Karta USIM (Universal Subscriber Identity Module), jest niezbędna do używania technologii LTE. Dotychczasowa karta SIM nie zaloguje się do sieci LTE. Jak rozpoznać kartę USIM? Najprostszym sposobem jest sprawdzenie czy po numerze seryjnym na karcie znajduje się literka U (czyli – USIM)
  Mapa przedstawia orientacyjny zasięg sieci T-Mobile w podziale na technologie GSM/GPRS/EDGE, UMTS/HSDPA, WLAN. Z uwagi na zmienność naturalnych warunków propagacji fal radiowych, zależność od typu zabudowy i dynamiczną rozbudowę sieci prezentowany zasięg może ulec zmianie.