biuro numerów

Klienci Indywidualni

Numer telefonu będzie dostępny w Biurach Informacji o Numerach Telefonicznych
(w tym również w Biurze Numerów T-Mobile Polska S.A.) tylko i wyłącznie po udzieleniu zgody. W przypadku Użytkowników heyah warunkiem jest również zarejestrowanie poprzez wypełnienie karty rejestracyjnej.

Aby udzielić zgody na udostępnianie numeru komórkowego należy wysłać z niego SMS o treści TAK na bezpłatny numer 8086.

Niniejsza zgoda obejmuje przekazanie danych osobowych wyłącznie tym przedsiębiorcom, którzy zwrócą się o ich udostępnienie w zakresie niezbędnym do świadczenia przez nich usług Biura Informacji o Numerach Telefonicznych, zgodnie z ustawą Prawo Telekomunikacyjne (Dz. U. z 2004 r., Nr 171 poz. 1800 z późń. zm.). O każdym takim przypadku Klient zostanie informowany przy pomocy SMS-a.

Ani informacja udzielana telefonicznie, ani papierowe i elektroniczne spisy nie będą zawierały dokładnych danych adresowych. Dane zostaną opublikowane w formie: nazwisko, imię, miejscowość, ulica oraz numer(y) telefonu.

Zgoda na udostępnianie numeru telefonu poprzez Biura Informacji o Numerach Telefonicznych może zostać wyrażona i wycofana w dowolnym terminie. Aby wycofać zgodę należy wysłać SMS o treści NIE na bezpłatny numer 8086.
W przypadku wycofania zgody na udostępnienie numeru telefonu w Biurach Informacji o Numerach Telefonicznych operator poinformuje o takim fakcie Telekomunikację Polską niezwłocznie, nie później niż w ciągu 7 dni od otrzymania informacji. Z kolei Telekomunikacja Polska jest zobowiązana wycofać dane z Ogólnokrajowego Biura Numerów i Ogólnokrajowego Spisu Abonentów w ciągu kolejnych 2 dni roboczych.

Dlaczego warto
być w Heyah?

rozmawiasz bez limitów
ze wszystkimi
za 7 zł
za 28 gr masz cały dzień
SMS-ów lub Internetu
korzystasz z doskonałego
zasięgu T-Mobile
pomoc uzyskasz także
w sklepach T-Mobile

doładuj on-line

Doładuj konto w heyah nie ruszając się
z domu! Wystarczy, że posiadasz rachunek
bankowy lub wypukłą kartę płatniczą.
doładuj teraz

zarządzaj swoim
kontem

Bezpośrednio z Twojego smartfona,
pobierz darmową aplikację MiBOA.
zobacz więcej