pomoc

Sprawdzanie stanu konta

Teraz za pomocą jednego kodu Ekspresowego możesz sprawdzić stan konta głównego oraz liczbę i datę ważności jednostek promocyjnych np.: minut, SMS-ów, Ekstra Złotówek pochodzących z ofert promocyjnych. Wprowadź w swoim telefonie *108# i potwierdź klawiszem akceptacji (opłata zgodna z Cennikiem).

Jeśli aktywujesz bezpłatny, promocyjny serwis SMS cykliczny - saldo konta, automatycznie co 14 dni będziesz otrzymywać informacje dotyczące stanu swojego konta głównego, jego datę ważności a także dodatkowe informacje dotyczące liczby i ważności jednostek minut/ SMS-ów/Ekstra Złotówek dostępnych do wykorzystania. Aby aktywować, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści TAK na numer 545.

Stan swojego konta i jego datę ważności sprawdzisz też bezpłatnie na stronie internetowej www.heyah.pl po zalogowaniu w sekcji heyah konto

Jeśli masz smartfona (z systemem Android) i korzystasz z aplikacji heyah konto to on-line sprawdzasz stan konta, daty ważności, wykorzystanie pakietów, a także możesz zmienić taryfę i zarządzać swoimi usługami. Pobierz aplikację heyah konto.

Usługi z których korzystasz możesz także monitorować wysyłając pojedyncze, bezpłatne kody Ekspresowe właściwe dla promocji aktywnej na Twoim koncie. Zapoznaj się z regulaminem usługi/promocji z której korzystasz, w którym podane są szczegółowe wskazówki.

Możesz również skontaktować się z Biurem Obsługi dzwoniąc pod *2222 lub 888002222 z numeru w sieci heyah (Opłata 1 zł za minutę).

Dlaczego warto
być w Heyah?

rozmawiasz bez limitów
ze wszystkimi
za 7 zł
za 28 gr masz cały dzień
SMS-ów lub Internetu
korzystasz z doskonałego
zasięgu T-Mobile
pomoc uzyskasz także
w sklepach T-Mobile

doładuj on-line

Doładuj konto w heyah nie ruszając się
z domu! Wystarczy, że posiadasz rachunek
bankowy lub wypukłą kartę płatniczą.
doładuj teraz

zarządzaj swoim
kontem

Bezpośrednio z Twojego smartfona,
pobierz darmową aplikację MiBOA.
zobacz więcej