zawsze ważne konto

jak to działa

To proste! Twoje konto jest ważne ROK od Twojej ostatniej rozmowy, SMS-a, MMS-a, bądź połączenia z Internetem. Wysyłasz SMS i przedłużasz ważność konta, wysyłasz i przedłużasz. I tak w kółko.

Aby sprawdzić, czy promocja "Rok ważności konta po każdej rozmowie" jest aktywna na Twoim koncie, wyślij bezpłatny kod: *100*68*1#.

Aktywuj promocję "Rok ważności konta po każdej rozmowie" wysyłając bezpłatny kod: *100*68# lub wysyłając SMS o treści Tak na nr 568. Koszt aktywacji oraz udziału w promocji przez pierwsze 30 dni wynosi 5 zł.
Za korzystanie z promocji będzie pobierana opłata 3 zł co 30 dni. Ważność Twojego konta zostanie wydłużona już w dniu aktywacji - o rok!

Teraz możesz korzystać z promocji "Rok ważności konta po każdej rozmowie" oraz jednocześnie z innych ofert np.: „Prezentobranie w Heyah”, „Pakiet 60 minut do wszystkich sieci” czy „1000 SMS-ów do wszystkich sieci”.

Jeśli zasilasz swoje konto regularnie kuponami i nie chcesz dalej korzystać z oferty promocyjnej "Rok ważności konta po każdej rozmowie", możesz z niej zrezygnować – wysyłając bezpłatny SMS o treści NIE na numer 568. Wyłączenie promocji zostanie potwierdzone SMS-em.


dokumenty

Warunki oferty promocyjnej "ROK ważnosci konta po każdej rozmowie" dla Użytkowników Heyahprzykład

Nowy Klient Heyah Rezygnacja z usługi
Nowy Klient aktywujący ofertę od 19 marca 2013
     

Zyskujesz 100% pewności, że Twoje konto jest ważne zawsze, gdy tego potrzebujesz.
Ważność konta jest przedłużana automatycznie.
Obecny Klient rezygnuje z usługi Rok ważności konta np. 18 marca 2013

Rezygnacja z oferty
kod: *100*68*2#
lub SMS o treści NIE
na nr 568
Konto będzie ważne jeszcze przez rok
Oferta Rok Ważności Konta nieaktywna


Od 18.03.2013, tj. od daty rezygnacji z usługi, przedłużanie ważności konta odbywa się wyłącznie po doładowaniu konta, w zależności od kwoty doładowania, zgodnie z właściwym dla Użytkownika Cennikiem doładowań.


faq

Rok ważności konta po każdej rozmowie