Jesteśmy tu dla Ciebie

Chcemy chronić Twoje zdrowie
I naszych pracowników.
Korzystaj z aplikacji Moja Heyah oraz serwisu internetowego.

Doładuj wygodnie bez wychodzenia z domu

Jesteśmy tutaj dla Ciebie


Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce już od kilkunastu dni podejmujemy działania w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pracowników, Współpracowników i Klientów. Przede wszystkim chcielibyśmy podkreślić, że Heyah i T-Mobile jako operator infrastruktury krytycznej na bieżąco monitoruje wszelkie pojawiające się w Polsce zagrożenia i jest w ciągłym kontakcie z odpowiednimi służbami, by zapewnić stabilne usługi dla naszych klientów.


Sieć działa bez zakłóceń


Nasza sieć działa obecnie bez zakłóceń. Wdrożono wszystkie niezbędne środki, aby przygotować ją zarówno na zwiększone zapotrzebowanie na usługi głosowe, jak i transmisję danych wynikające z zamknięcia szkół i przedszkoli, zwiększonego wykorzystania pracy zdalnej oraz wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego w naszym kraju.


Dbajmy o zdrowie


Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i współpracowników – już w lutym wprowadziliśmy dodatkowe środki i działania minimalizujące możliwość rozprzestrzenienia koronawirusa w naszej firmie. Począwszy od poniedziałku (16.03.), pracownicy i współpracownicy, którzy mają możliwość pracy z domu mogą do odwołania pracować zdalnie.


Odwiedzaj nas regularnie


Będziemy na bieżąco obserwować sytuację w kraju, a także jej wpływ na zachowanie klientów i zapotrzebowanie na usługi, dostosowując pracę firmy i sieci do tych potrzeb.


DOŁADOWANIA

Jak doładować numer w Heyah bez wychodzenia z domu?

REJESTRACJA I AKTYWACJA

Jak zarejestrować starter Heyah?

Jak aktywować numer w Heyah?

ZARZĄDZENIE KONTEM I USŁUGAMI

Jak mogę zarządzać swoim numerem?

Jakie usługi bez limitu mogę włączyć?

Jak mieć jeszcze więcej Internetu w Heyah?

Oferta Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y

Jak aktywować rozrywkę w Heyah?

POŁĄCZENIA MIĘDZYNARODOWE

Ile kosztują połączenia międzynarodowe?

Jak obniżyć koszty połączeń na Ukrainę?